• Новак
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис Гроздобер Зелени Листови на Растенијата

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20

DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Мачка Седи На Месечината Печати Вечера Tablecloth Салфетки Смешно Салфетка Платно Поставено Перат Секојдневна

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе

DEN 743.76

DSGYU 10 Компјутери Хотел Устата Крпа Западен Ресторан Салфетка Крпа Укината Цвет Домаќинството Табела Плоштадот

На дело за украсување и beautifying на трпезариска маса.Не е лесно да исчезнат.Не е лесно да се намали.Цвет тип

DEN 1845.60