• Новак
ALAZA Велигденски Зајак Рака Крпа Јога Салата Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски за Бања, Кујна Hotel Насловна Оркестарот Поставите 15x30 Inch14

ALAZA Велигденски Зајак Рака Крпа Јога Салата Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски за Бања, Кујна

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 15" x 30" ширевте, нормална големина на рака крпи.На декоративни рака крпи одговараат за вашето дневно-го користите, исто така, одлично да се користи во спортската област, дури и во кујната, бањата, за различни прилики, тоа може да се користи како се соочуваат со крпа, јога крпа, салата крпа, гостин крпа, сад крпа, совршен подарок идеален за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ.Ви благодарам многу за вашата доверба и поддршка и за вашето задоволство е целта ние ги извршуваат.На ткаенина глајд модели непречено над вашето тело, wicking далеку влага.Тоа е повеќенаменски крпи,тоа може да се користи како плажа пешкир,бања крпи,кујнски крпи,рачни крпи,бања крпи,бебе крпи,јога крпа,салата крпа,се соочуваат со крпа,чај крпи,кампување крпа,базен крпи,косата со крпа,патување крпа,тренингот крпи,брзо сушење крпа и така натаму.Големина : 15" x 30" ширевте,нормална големина на рака крпи;тежина : 130g.Материјал : 80% полиестер-микрофибер + 20% памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат