• Новак
ALAZA Шарени Сончоглед Рака Крпа Јога Салата Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски за Бања, Кујна Hotel Насловна Оркестарот Поставите 15x30 Инчен

ALAZA Шарени Сончоглед Рака Крпа Јога Салата Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски за Бања, Кујна Hotel

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Персоналните еден двострано печатени рака крпи, висока дефиниција печатење technolog со вода растворливите материи, тоа е здраво за вашето тело, лесни, дише, абсорбента, бледнеат-отпорни, ултра меки и кожа-пријателски, брз сува и лесно погодно да го носат околу парче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат