• Новак
ALAZA Апстракт Цвет Црвено Жолта Розови Цвеќиња Dahlia Рака Крпа Јога Салата Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски за Бања, Кујна Hotel Насловна Оркестарот Постав?

ALAZA Апстракт Цвет Црвено Жолта Розови Цвеќиња Dahlia Рака Крпа Јога Салата Памук Лице Спа Крпи Абсорбента

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 15" x 30" ширевте, нормална големина на рака крпи.На ткаенина глајд модели непречено над вашето тело, wicking далеку влага.Големина : 15" x 30" ширевте,нормална големина на рака крпи;тежина : 130g.На декоративни рака крпи одговараат за вашето дневно-го користите, исто така, одлично да се користи во спортската област, дури и во кујната, бањата, за различни прилики, тоа може да се користи како се соочуваат со крпа, јога крпа, салата крпа, гостин крпа, сад крпа, совршен подарок идеален за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ.Ние сме многу сигурни дека ќе падне во љубов со ова рака крпа,бидејќи тоа е совршен Божиќ,денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,Св.Ви благодарам многу за вашата доверба и поддршка и за вашето задоволство е целта ние ги извршуваат.Патрик,Велигден,Меморијалниот Ден,Денот на Независноста на подарок,прекрасен декоративни крпи за бања.Материјал : 80% полиестер-микрофибер + 20% памук.Тоа е повеќенаменски крпи,тоа може да се користи како плажа пешкир,бања крпи,кујнски крпи,рачни крпи,бања крпи,бебе крпи,јога крпа,салата крпа,се соочуваат со крпа,чај крпи,кампување крпа,базен крпи,косата со крпа,патување крпа,тренингот крпи,брзо сушење крпа и така натаму.Но поради некоја причина, ако не сте задоволни со производот,ви нудат 100% пари гаранција за враќање на,и слободно се враќа/размена.Рака Абсорбента Крпа Мека Бања Микрофибер Крпи Лице Салата Спортски Крпа Повеќенаменски за Кујна Бања Hotel Насловна Оркестарот 15x30 Inch Material : 80% полиестер-микрофибер + 20% памук.Машина за миење со ладна под 40 степени, нежно циклус само, хлор, собори сува ниска, имајте на ум дека микрофибер крпа има бела позадина, мазна во насока на пената да се одржи оригиналниот модел по перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат