• Новак
WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Рек, Бања Пешкир Потоплите,Thermostatic Електрични Крпа Решетката за Суви Крпи, Ти Никогаш не се Чувствуваат Студ К?

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Рек, Бања Пешкир Потоплите,Thermostatic Електрични Крпа

DEN 2232.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : На ѕидот монтирани дизајн ви помага да ги зачувате простор.(Тест на внатрешна температура 68-69.БРЗО ГРЕЕЊЕ : Тоа е толку едноставно како што е вклучувањето на прекинувачот.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и загревани SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА РЕК Водечките мода, мулти-цел Сува облека здравствена заштита МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КРПА РЕШЕТКАТА на Дебел материјал, силни и издржливи, од страна виси Пешкири, облека, итн., топлина рамномерно во текот на процесот на сушење ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И ИЗДРЖЛИВ дизајн на гранка цевка проред е само право, Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch ОДЛИЧНА ТОВАРОТ Гранка цевка проред дизајн е само право Облека може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно загревање информации за Производот Име : Електрични крпа рек Број на барови : 10 Површински третман : Светла/8 K огледало светлина Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Димензии : 29.Според собна температура,оптимална температура ќе.Тоа се карактеризира со ефикасна 102 W излезен кои се доволно моќни за да се загрее вашиот крпи во рок од неколку минути.9" Оценет напон : 110-120 V, 220-240v Номинална влезниот : 102 W Капацитет на крпа потоплите : 25 кг Тежина на крпа потоплите : 6. 5 ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Електрични сушење, лесна инсталација, цврсти и издржливи, супер товарот, безбедно и заштеда на енергија.ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од уверение рѓа отпорни на 304 нерѓосувачки челик за сигурноста и функционалноста.Chorme заврши овозможува лесно чистење.Загревање Време : баровите на загреан пешкир решетката се загрее во рок од 5 мин,крпа и рек ќе се постигне оптимална температура 113-122℉/45-50℃ рок од 30 мин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Багажник, Плоштад Виси на 304 Нерѓосувачки Челик Огледало Светлина

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги

DEN 1192.80