• Новак
XZGDEN Бања Ѕид Бојлер за Топла Крпа Потоплите за Бања, Ѕид Крпа Потопол и Сушење Решетката од Нерѓосувачки Челик, Електрични Крпа Рек 4 Плоштад Барови, 580×480mm

XZGDEN Бања Ѕид Бојлер за Топла Крпа Потоплите за Бања, Ѕид Крпа Потопол и Сушење Решетката од Нерѓосувачки

DEN 1795.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ние го носат Чешми на сите дизајн и, исто така, најдобра цена.Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Секој го мрази дека зиморничав чувството кога излегов на топол туш и заокружување во ладна крпа, Електрични крпа решетката може да ви помогне, се држи на крпа и фен и потопло, а потоа даваат пријатно чувство по вашиот туш.Дебела месинг бази и двојно гром инсталација обезбеди стабилност за годините што доаѓаат.Тие се загрее вашиот крпи, така што сушење исклучување по туш или када, никогаш не била толку топла и пријатна.4 Најдобра Услуга на Internet We акции сè што можете да го видите во нашата продавница и брод брзо во совршена состојба.Зошто Купи Тапа И Бања Прибор Од Дома Продавница?Број 1 Одличен Избор, Одлична Prices From Кујна и Бања Славина на потребните додатоци, ние добиле сите нив.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи.По крпа маска, површинската температура на крпа и рек ќе се зголеми соодветно на тоа и не ќе го надмине 70 целзиусови степени.Покрај тоа, производот има положено Европската CE, Викторија, КАКО и Кина CQC сертификација стандарди.Децата кои случајно се допре тоа ќе не изгори.Име : електрични крпа rail Product големина : 580*480 MMVoltage : 110120v,220240v Power : 80(W)Греење time : 510min Color : chrome Product материјал : 304 висок квалитет, од нерѓосувачки steel Waterproof ниво : P55.Производ живот може да трае повеќе од 20 години.3 Изградена на Последната, со висок квалитет valaves We дизајн нашата Чешми и бања прибор за последен пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Крпа Рек Прилагодливи Бања Железнички Род Чевли Ѕид Монтирани Алуминиум Кујна Складирање Домаќинство Паста

Оваа Крпа Решетката е Направен од ВисокоКвалитет Простор Алуминиум, Заштита на Животната средина И Заг

DEN 1195.20