• Новак
Јасно Акрилик Модерна Рака Крпа Стојат Крпа Рек Т-Форма Рака Крпа Носителот Стојат Слободна Стои Countertop Управување со Избалансиран База за Домашна Кујна Бања

Јасно Акрилик Модерна Рака Крпа Стојат Крпа Рек Т-Форма Рака Крпа Носителот Стојат Слободна Стои Countertop

DEN 1581.60

Достапност
Достапно за нарачка

Она што ќе добиете : пакетот вклучува 1 парче на јасни акрилик слободна стои крпа полици, јасен и транспарентен изглед ги прави да изгледа убаво на мијалникот или кујна, која е шик и практични.Сигурен материјал : направена од акрилик, на рака крпа стои со јасен и транспарентен изглед се силни и цврсти; Тие се монтажни и се состои од 3 делови, вклучувајќи база и 2 столбови, лесно да се инсталира и зачувување на многу простор кога не е во употреба.Слободна стои и стабилна : т-форма рака крпа носителот стои со дебел база може да биде поставен на било кој шалтер без ѓубрето над лесно; Доаѓа со 4 не се лизга душеци, можете да приложите нив да се основа и да се спречи крпа решетката од displacing, и мека дното ќе не нула вашата маса површини.Практична заштитен филм : акрилик на модерната рака крпа стојат доаѓа со слој на заштитна фолија, која може да се спречи триење и гребење во транспортот процес; Пред употреба, ве молиме да раскинам со заштитен филм и ќе добиете јасни и транспарентни акрилик решетката.Повеќе функции : јасно слободна стои countertop полици се стилски и практични за организирање на вашата страна крпи и прикажување на накит, нараквици, hairband, прстени и други накит; сигурни материјалот е отпорен на корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Потоплите Тоалет Тоалет Се Загрева Железнички Ѕид Монтирани Електрични Апарати

Направи на сите пламенretardant материјали.Ве молиме притиснете на "тест" копчето за да се тестираат пред се�

DEN 247.20

Крпа Потоплите,Постојана Температура Бања Ѕид Монтирани Алуминиум Легура Електрични Загреан Пешкир Рек Складирање

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Управување со 9бар дизајн е направен од висок квал

DEN 1471.20