• Новак
WENH Крпа Рек Крпа Рек Бања Полна Месинг Крпа Бар Крпа Закачалка Бања Пешкир Рек Ѕид C,65Cm(26Inch) (Боја : 70cm(28inch))

WENH Крпа Рек Крпа Рек Бања Полна Месинг Крпа Бар Крпа Закачалка Бања Пешкир Рек Ѕид C,65Cm(26Inch) (Боја :

DEN 385.92

Достапност
Достапно за нарачка

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Вие сте Добредојдени да ја Посетите Мојата Продавница.Нашата Продавница Има Различни Стилови на Производи за Домаќинство.Ако Имате Било какви Потреби, Можете Да ги Внесете го Продавница за да Пребарувате и да се Провери.Крпа Барови Имаат Долг Живот и Не Рѓа.Совршен за да се Откажам и да ги Организирате Вашето Лице Пешкир, Бања Крпи и Облека за да Површина Technologychrome Towel Рек Тип на : слободен Layer Material : Хром Позлатен Месинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

mDesign Високи Модерна Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Носителот - 2 Ниво Организаторот за Бања Складирање и Организација

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : 7.Исклучителни полиестер ткаенини промовира вода beading и е мазна за да се спротивстав�

DEN 959.76

Крпа Потоплите,Постојана Температура Бања Ѕид Монтирани Алуминиум Легура Електрични Загреан Пешкир Рек Складирање

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Управување со 9бар дизајн е направен од висок квал

DEN 1471.20