• Новак
Крпа Бар, 2 парчиња 25/35cm Крпа Бар Црна и Бела Едноставна самолепливи Слободни Удирање Тоалет и Бања Пешкир Рек Кујна Партал Рек Една Прачка Складирање (Боја : Бела 24.5

Крпа Бар, 2 парчиња 25/35cm Крпа Бар Црна и Бела Едноставна самолепливи Слободни Удирање Тоалет и Бања Пешкир

DEN 2188.80

Достапност
Достапно за нарачка

*Чувајте ги крпи организирани во домот и уреден начин, пешкир род рек те прави пријатен и подобрување на квалитет на живот. *Совршена да ѕид во бања и кујна, не треба да се вежба дупки во ѕидот. *Лесно да го инсталирате, и мора да биде мазна површина, како и керамички плочки, метална површина, очила итн. *Крпа решетката е против корозија, рѓа, секојдневно гребнатини и отпорни, долготрајни да ја користите. *Модерен и елегантен дизајн, одржување крпи организирани во домот и уреден начин.Спецификации : Боја : бела, црна.Материјал : ПП.Големина : 24.5 cm, 34cm.Пакет се вклучени : 2* Авто Лепило Крпа Род.Answer : ___________________________ Note : Крпа род носителот само, други додатоци на сликата не е вклучена.Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LWW 3Pcs Само Лепило Крпа Држачот за Ѕид за Миење Текстил Кука Носителот Бања Складирање Багажник,Крпа за Пропелер

Премиум материјал : миење текстил кука е направен од висок квалитет на ABS и ПВЦ материјали, кои се екопри�

DEN 955.20

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Багажник, Плоштад Виси на 304 Нерѓосувачки Челик Огледало Светлина

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги

DEN 1192.80