• Новак
WZRY Крпа Бар, 30/40/50cm Дома Бања Црна Крпа Рек Ѕид-Монтирани Црна Тоалет Простор Алуминиум Крпа BarStorage Железнички Полица Бања Прибор (Боја : 30cm, Големина : 1pcs)

WZRY Крпа Бар, 30/40/50cm Дома Бања Црна Крпа Рек Ѕид-Монтирани Црна Тоалет Простор Алуминиум Крпа BarStorage

DEN 784.80

Достапност
Достапно за нарачка

*Стилски Дизајн И Висок Квалитет. *За Комерцијални, Дома, Бар Итн.Употреба. *Тенок Врата Или Ѕид Дизајн го Прави најголемиот број на Мали Простори. *Бања пешкир држач е погоден за семејства, вили, хотели, фирми, итн.На уникатен стил на дизајн е погодна за сите типови на бања и тоалет. *Прекрасен Изглед : Уникатен Плоштадот дизајн и Црн Хром површината додаде модни елементи, изгледаше благородна, украсени бања убаво.На отворени дизајн го прави лесно да ги тргнеме и да се откажам крпи.Спецификација : Име : Крпа Rack Material : Space Aluminum Color : Како shown Installation : Удар Hole Package вклучува : 1 x Pc Крпа Rack1 Pc x Удар Nail Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Name:
Towel Rack
Material:
Space Aluminum
Color:
As shown
Installation:
Punch Hole
Package includes:
1 Pc x Towel Rack :
1 Pc x Punch Nail :
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!

Со стоката дадена додека купуваат

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Багажник, Плоштад Виси на 304 Нерѓосувачки Челик Огледало Светлина

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги

DEN 1192.80

LWW 3Pcs Само Лепило Крпа Држачот за Ѕид за Миење Текстил Кука Носителот Бања Складирање Багажник,Крпа за Пропелер

Премиум материјал : миење текстил кука е направен од висок квалитет на ABS и ПВЦ материјали, кои се екопри�

DEN 955.20