• Новак
SJSLSJSL Крпа Warmers Загреан Пешкир Железнички, Топла Крпа Потоплите за Бања Загреана на Сушење Rack 8 Квадратни Бар Четка Заврши, 67W/740 520 120mm,Приклучок

SJSLSJSL Крпа Warmers Загреан Пешкир Железнички, Топла Крпа Потоплите за Бања Загреана на Сушење Rack 8 Квадратни

DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики?Држи бања топла и чиста Полиран не ' рѓосувачки челик се изгради и заврши 8 Директно електрични затоплување крпа барови Брз, рамномерно распоредени, и ефикасна топлина топлина Лесна Инсталација и Интеграција во Бањи од Сите Големини ефективни и лесен начин да ги крпи и облека, суво и топло ?100% ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА? : Нашите крпа полици се строго контролирани од страна на технички квалитет.Тоа нема да се прегреат или да предизвика крпи за да изгори, Тоа е безбедно со анти-scald карактеристики.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакетот. [БРЗО HEATHING ПРЕГРЕАТ ЗАШТИТА] : Тоа се загрева крпи во 3-5 минути откако ќе го вклучите и може да се постигне оптимална температура од 40-50 степени, сушење влажно марамче во 2-8 часа.Тоа е многу лесно да се соберат со нашите прирачник.Секогаш можете да ни ги испратите сите прашања и проблеми за производи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши се додека не сте задоволни. (За првата инсталација, ве молиме обратете се на производот manual), пешкир потоплите се напојува со стандардни електрични штекер. Напон : 110 V-240 V тоа Е водоотпорен : водоотпорен Фреквенција : 50 HZ Температура : 45 C Греење time : 5min Бруто тежина : 4 KG Површински третман : полирање додатоци за Монтирање : стандардна Инсталација линија : лево Сертификат : CE, ROHS, ССА, ИТН Производ големина : 740 * 520 * 120mm Приклучок тип : Одговара според спецификациите се користи од страна на земјата (ве молиме контактирајте со нас за посебни потреби).Може да се стави повеќе објекти одеднаш,но не се преклопуваат, што го прави идеален за затоплување до целото семејство. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА И ДВА НАЧИНИ НА ЖИЦИ] : Hardwired и Приклучок Во два начини на жици, И лесно да се чисти. [ГОЛЕМИ 8 КВАДРАТНИ БАР ДИЗАЈН] : крпа потоплите користи 8 квадратни барови да се еднакво дистрибуирате топлина, загрева до ГОЛЕМИ пешкири или бањарки,ја бранеа заврши боја ќе одговара за било оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Багажник, Плоштад Виси на 304 Нерѓосувачки Челик Огледало Светлина

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги

DEN 1192.80