• Новак
JUSTBINGFENG Стигнале Крпа Багажник, Виткање Крпа Багажник, Бања Складирање Чување на Управување, Соодветни за Семејството Хотел Бања Прибор Бања Пешкир Багажник

JUSTBINGFENG Стигнале Крпа Багажник, Виткање Крпа Багажник, Бања Складирање Чување на Управување, Соодветни

DEN 3251.52

Достапност
Достапно за нарачка

Простор за заштеда и стилски дизајн-многу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи да изгледа како нов бренд на производ по многу години.'Рѓа-доказ, водоотпорен, стилски дизајн погоден за бањи, кујни, кабинети, се мијат басени, итн.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Виткање крпа багажник, стигнале, да ги задоволат вашите различни потреби.Мултифункционален и практичен, овој пропелер, исто така може да се користи како сушење решетката.Дебела и стабилна, стилски и убави, може да висат повеќе крпи во исто време.Простор за заштеда и стилски дизајн-многу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи да изгледа како нов бренд на производ по многу години.'Рѓа-доказ, водоотпорен, стилски дизајн погоден за бањи, кујни, кабинети, се мијат басени, итн.Проектот Тип : Крпа rack Material : 201 нерѓосувачки steel Number на слоеви : double Surface третман : светла mirror Load-имајќи капацитет : 20 кг / 44lb Retracted големина : прибл. 58 x 12 x 14.5 cm/22.8 x 4.7 x 5.7 inches Stretching големина : прибл. 58 x 35.4 14.5 x cm/22.8 x 13.9 x 5.7 inches Weight : прибл. 1510 g / 53.3 ozpacking листа : 1 x крпа rack1 x завртки сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Крпа Рек Прилагодливи Бања Железнички Род Чевли Ѕид Монтирани Алуминиум Кујна Складирање Домаќинство Паста

Оваа Крпа Решетката е Направен од ВисокоКвалитет Простор Алуминиум, Заштита на Животната средина И Заг

DEN 1195.20

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Багажник, Плоштад Виси на 304 Нерѓосувачки Челик Огледало Светлина

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги

DEN 1192.80