• Новак
JUSTBINGFENG Бања Кујнски Ѕид-Монтирани Удар-Слободен Крпа Носителот Креативни Виткање Бања Пешкир Складирање Полица Бања Топката Куки Крпа Држачот за Бања Ѕид (Боја : Ж?

JUSTBINGFENG Бања Кујнски Ѕид-Монтирани Удар-Слободен Крпа Носителот Креативни Виткање Бања Пешкир Складирање

DEN 429.60

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Можете да го инсталирате на секоја страна од кабинетот или плакарот на врата за да ги зачувувате рака крпи и јадење крпи во употреба. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и долг животен век.На свитлива крпа управување со куки зголемува просторот за складирање во вашата бања.Погоден за туш кабина, спална соба, балкон и кујна.Силна носивоста, силна вискозност, не е лесно да падне.Совршено ги красат вашата модерна кујна или купатило.Оваа крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Можете да го инсталирате на секоја страна од кабинетот или плакарот на врата за да ги зачувувате рака крпи и јадење крпи во употреба.Спецификација : Проект Тип : Крпа rack Material : ABS+акрилик силна bonding Size : стан.36x10.5cm/14.17x4.13in Available бои : бела, жолта, pink Quantity : 1notes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Крпа багажник (со Исклучок на демонстрациите на други додатоци на сликата.).

Спецификацијата

Project Type:
Towel rack
Material:
ABS+acrylic strong bonding
Size:
app.36x10.5cm/14.17x4.13in
Available colors:
white, yellow, pink
Quantity:
1
notes:
Due to manual measurement, please allow an error of 0-1cm. Please make sure you don't mind before bidding. :
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks! :
The package includes:
1 x Towel rack (Excluding the demonstration of other accessories in the picture.) :

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Крпа Рек Прилагодливи Бања Железнички Род Чевли Ѕид Монтирани Алуминиум Кујна Складирање Домаќинство Паста

Оваа Крпа Решетката е Направен од ВисокоКвалитет Простор Алуминиум, Заштита на Животната средина И Заг

DEN 1195.20