• Новак
Debodda Модерна Рака Крпа и се Залагаме за Бања, Кујна или Суета, Висина 13.78, Слободни Стои Мат Црна Countertop Управување со Избалансиран База, Совршен Рака Крпа Носителот, Д

Debodda Модерна Рака Крпа и се Залагаме за Бања, Кујна или Суета, Висина 13.78, Слободни Стои Мат Црна Countertop

DEN 526.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ, ИЗДРЖЛИВОСТ – Направена со ' рѓа и корозија-отпорни железо нашата самостојна крпа рек застане се во ред за запотен бања или кујна области и нема да исчезнат или двоумење со проширена употреба.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на КОНТРА ГОЛЕМИНА Рака крпа носителот застане е паметен избор за бесење рака крпи во близина на мијалникот, без да се вежба во ѕид за ринг носителот, но без преземање на вредни простор.ДЕКОРАТИВНИ ЕКРАНОТ ИЛИ СУШЕЊЕ –убава суета парче за кујна, бања или гостин област.Бесплатни стои полици може да се користи за декоративни прст, крпи или сушење на пример, перење на садови ракавици помеѓу користи.ДОБРО БАЛАНСИРАНА, ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДИЗАЈН – Ние ги направивме круг, широка база за да се помогне да се остане во исправена позиција кога крпи се извади.Декоративни мат финиш е совршен за прикажување на накит, нараквици или венчиња.МОДЕРНАТА СЛОБОДНА СТОИ БАГАЖНИК – Оваа современа црна countertop крпа застане е дизајниран за стил и пристапност, имајќи washcloths во лесно се постигне со трендовски стил кој изгледа одлично насекаде.Совршен Висина за Рака Крпи (13.78).Здрав и Добро Балансирана База со Мебел Влошки.Има Две Полна Големина Рака Крпи.Бања, Кујна, и Суета Употреба.Висок Квалитет На Издржливост.Совршен Висина за Рака Крпи (13.78)Здрав и Добро Балансирана База со Мебел Влошки имаат Две Полна Големина Рака Towels Bathroom, Кујна, и Суета Use High Квалитет, Издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Крпа Рек Прилагодливи Бања Железнички Род Чевли Ѕид Монтирани Алуминиум Кујна Складирање Домаќинство Паста

Оваа Крпа Решетката е Направен од ВисокоКвалитет Простор Алуминиум, Заштита на Животната средина И Заг

DEN 1195.20