• Новак
WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Warmers, Електрична Енергија Заштеда на Mute Огледало Полиран Површината Слетување Лесна Инсталација Интелигентни ?

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Warmers, Електрична Енергија Заштеда на Mute Огледало

DEN 765.60

Достапност
Достапно за нарачка

, топлина рамномерно во текот на сушењето process EASY ДА се ИНСТАЛИРА И DURABLEThe дизајн на гранка цевка проред е само право,Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch EXCELLENT ОПТОВАРУВАЊЕ BEARINGBranch цевка проред дизајн е само right Clothes може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно heated Product information Product Име : Електрични крпа rack Product големина : 91 * 50 * 31cm Heating моќ : 100 WMaterial : Steel Waterproof оценка : IPX4 Surface технологија : Прирачник огледало polishing Function : Сушење,складирање,dehumidification Application : Инсталирате во бања, спална соба, кујна, канцеларија, бар, работилница или градина барака.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : крпа бар е направен од високо-квалитет на челик, кој е анти- ' рѓа, носат-отпорни, стабилна и еколошки.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лесно да се чисти, ако постојат нечистотија, отпечатоци или други дамки на површината, само избришете ја со влажна крпа.Се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини и tarnishing.Пакување list Towel Rail User Manual I посакуваме прекрасно шопинг искуство!.Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат