• Новак
JUSTZHENFENG Бакар Крпа Решетката да се Монтира на Ѕид Еден Род Крпа Бар Крпа Држач за Пропелер Домаќинство, Залихи за Бања Дома Хотел Бања Пешкир Полица

JUSTZHENFENG Бакар Крпа Решетката да се Монтира на Ѕид Еден Род Крпа Бар Крпа Држач за Пропелер Домаќинство,

DEN 1372.80

Достапност
Достапно за нарачка

Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и high-end појавување со различни декорација стилови, додадете прекрасни нови бои за вашата бања.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и high-end појавување со различни декорација стилови, додадете прекрасни нови бои за вашата бања - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Бакар.- Големина : Околу 27 x 7 x 7cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Крпа Рек Прилагодливи Бања Железнички Род Чевли Ѕид Монтирани Алуминиум Кујна Складирање Домаќинство Паста

Оваа Крпа Решетката е Направен од ВисокоКвалитет Простор Алуминиум, Заштита на Животната средина И Заг

DEN 1195.20