• Новак
Jings Бања Хардвер Собата Црна Glod Луксузни Нерѓосувачки Челик Бања Прибор За Облека Кука Крпа Железнички Бар Рек Бар Полица Ткиво Хартија Носителот

Jings Бања Хардвер Собата Црна Glod Луксузни Нерѓосувачки Челик Бања Прибор За Облека Кука Крпа Железнички

DEN 1188.00

Достапност
Достапно за нарачка

★ Висок Квалитет Бања Хардвер Собата : Сите метални тип 304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик, рѓа-отпорни и тешки, никогаш не рѓа.Тоа е голем сет на крпа закачалки за бања. ★ Чисти & Tid : 4-парче бања хардвер комплет овозможува лесен пристап и прикажување на крпи, облека и тоалетна хартија за вашиот тоалет.И не треба да се преземат на време да го изберете додатоци, еден по еден. ★ Рѓа Слободни : Нерѓосувачки Челик бранеа крпа бар во собата носи ненадмината убавина на вашата кујна или купатило и се противи места и гребнатини за да се обезбеди беспрекорно изглед за години. ★ Модерен Дизајн : Едноставен класичен бања комплет, еден комплетен сет во пресрет на сите ваши потреби во секојдневниот живот и може да се донесе нов стил и завршува на вашиот простор.Тркалезната и Мазна дизајн ќе го заштити вашето тело од гребење. ★ Задоволство Гаранција : Нашата бања хардвер собата понуда durabiliy, стилски, внимателен дизајн, како и да се грижат услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе напишам ќе се врати што е можно поскоро. ★ Надградба на вашиот бањата е лесно со нашата 4-компјутери Бања Set Type : Бања Accessories Material : Нерѓосувачки Steel Color : Црна+ Gold Type : Крпа Бар, Тоалет Ткиво Хартија Носителот, Облека Кука, Крпа Ring Installation : Ѕид Mount Bathroom Крпа Полици : Ѕид Монтирани Бања Пешкир Holder Shelves Облека Закачалка : Нерѓосувачки Челик Крпа Багажник,Крпа Shelf Usage : Бања, Спална соба, Кујна, Outside Warrenty : 5 years Installation Instruction Step 1:Вежба две дупки на ѕидот.Чекор 2:Користете чекан хит на сидро во дупки.Чекор 3:Употреба шрафцигер поправи заградата на ѕид.Чекор 4:Поправи производот на протезата, затегнете го поставите завртка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76