• Новак
TooCust 5 Парчиња Масло Протри Бронза Бања Прибор за Нуклеарни 24 Крпа Носителот&24 Двојно Крпа Бар итн Бронза Бања Прибор Премиум Месинг Материјал Рѓа-Доказ Отпорен на Г

TooCust 5 Парчиња Масло Протри Бронза Бања Прибор за Нуклеарни 24 Крпа Носителот&24 Двојно Крпа Бар итн Бронза

DEN 2303.76

Достапност
Достапно за нарачка

Масло Протри Бронза Бања Прибор : Вклучуваат 24" Крпа Носителот x 1, 24" Двојно Крпа Бар x 1, Тоалетна Хартија Носителот x 1, Фен за Коса Носителот x 1, Тоалет Четка и Носителот x1. Сите тие се-во-едно, да се покријат сите ваши потреби и да ги зачувате вашите пари.Тоа може да помогне да се донесат ред и стил да се бања.Дувачкиот Материјал : бања додатоци се направени на премиум месинг, што е повеќе од ' рѓа-отпорни од нерѓосувачки челик.Тоа може да помогне да се обезбеди долготрајна издржливост.Масло Протри Бронза Крај : Тоа го прави бања хардвер рѓа-доказ, оцрни & отпорен на гребење во секојдневна употреба.Посебни заврши прави целата бања изгледа толку прекрасни и луксузни.Уникатен Дизајн : класичен и ретро стил донесе елеганција на вашата бања.Можете да уживате во поспана и пријатна атмосфера во бањата.Лесен за Инсталација : Со монтажа на опрема и инсталација алатка ние обезбеди, можете да ги инсталирате бања додаток постави многу лесно.Тоа е време да дадете вашата бања подобрување/реновирање со нашите масло протри бронза бања додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76