• Новак
Сојузничките Месинг ТБ-20D Две Прстен Овална Гостин Крпа Носителот, Unlacquered Месинг

Сојузничките Месинг ТБ-20D Две Прстен Овална Гостин Крпа Носителот, Unlacquered Месинг

DEN 4391.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Тешки солидна месинг база ќе помогне да се спречи ѓубрето.Две крпа прстени се обезбеди доволно простор за вашиот крпи.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Достапни во различни дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76