• Новак
Kohler К-14375-CP Purist Двојно Крпа Бар, Полиран Хром

Kohler К-14375-CP Purist Двојно Крпа Бар, Полиран Хром

DEN 2078.40

Достапност
Достапно за нарачка

Алатки & инсталација образец вклучени.Премиум метална конструкција обезбедува трајност и сигурност.Заврши Purist дизајн решение со KOHLER(R) чешми и тела. 24-15/16""W x 5.4375"D x 1-7/8"H. Живот Ограничена Гаранција.Од Производителот Purist чешми и додатоци се комбинираат едноставна, архитектонски форми со сензуална дизајн линии и внимателно детали.Двете sculptural и функционален, овој крпа бар ветувања на поканува визуелна привлечност на класичен модернитетот, и карактеристики солидна месинг constructi.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76