• Новак
Сојузничките Месинг ПР-28G-30 Престиж Кралска Збирка 4 Тиер 30 Инчен Скала Groovy Детали Крпа Бар, Полиран Никел

Сојузничките Месинг ПР-28G-30 Престиж Кралска Збирка 4 Тиер 30 Инчен Скала Groovy Детали Крпа Бар, Полиран

DEN 13767.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од цврст месинг и трајни дизајнер заврши.Го прави ефикасно користење на вашата бања простор.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Сокриени завртка хардвер инсталира лесно.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Ограничено траење.На скала крпа бар од Сојузничките Месинг' Dottingham Колекција е совршен прилог на секоја бања.4 нивоа на висина направат забава за да го магацинот декоративни крпи и им овозможува на крпа бар да се биде корисник по мерка на сите височини.Не само што е оваа скала крпа бар ефикасно, тоа е единствена и високо софистицирана и стилски.Ја координира оваа точка со некои појавување на додатоци од Сојузничките Месинг, или да се меша до стилови со користење на истите заврши!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76