• Новак
iDesign Оска Over-the-Кабинет Кујна Јадење Крпа Бар Носителот - 9, Хром

iDesign Оска Over-the-Кабинет Кујна Јадење Крпа Бар Носителот - 9, Хром

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Здрав метална конструкција.Виси над кабинет вратата или фиока.Пространа 9-инчен крпа бар.Не-абсорбента пена поддршка штити кабинети.Хром финиш.На Inter Design Оска Кабинет Крпа Бар е одлична за одржување кујнски крпи или тенџере држачи за лесно да се достигне.На 9-инчен крпа бар држи вашиот сушење алатки корисна во сите времиња и може да бидат прикажана на внатре или надвор од кабинетот.Оваа решетката е дизајниран да се закачите на било стандардна големина кабинет вратата или фиока.Внатрешноста на кука е наредени со не-абсорбента пена поддршка за да помогне да се заштитат вашиот кабинети и да се спречи лизгање.Одлична во кујна и бања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76