• Новак
HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

DEN 2088.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, анти-rusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизност полирање, напредни слој процес, направи површината е светла и чиста, повеќе трајни, не е лесно да падне.Функција : се Користи за да се откажам пешкир, бања пешкир и облека.Висат на ѕидот дизајн зачувате простор, е убава.Сите метална конструкција Економски и лесна инсталација за градители и за домашни сопственици Бара завртки и монтажа заградата се вклучени Лесно да се инсталира; Вклучува хардвер монтажа.Идеална за кујната и бањите : Ова крпа носителот изгледа одлично каде што сакате да се стави тоа и е одлична алтернатива за ѕид-монтирани полици кои често се наоѓаат во бања и кујна.Главен материјал : не ' Рѓосувачки steel Technology : chrome Product Карактеристики : Анти-rust Installation : 5mm drill Color : Mirror Use : bathroom Size : (L) x (W) x 215 360 mm / 8.46 x 14.17 во (appr.)Пакет се Вклучени : 1 x Крпа Рек Некои Инсталирање на Делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76