• Новак
Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Бар - Наместете го на 2 (Сет на 2-9)

Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ - Направени од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓа-отпорни заврши; Мека пена влошки зад над вратата куки заштита на кабинети.SAFE ПОДДРШКА - Кабинети остане гребење и оштетување слободни со мека пена поддршка на над вратата куки.ФУНКЦИОНАЛНИ - пешкир полици одговара над вратата да се создаде инстант крпа rack во кујна, бања, канцеларија, гаража, или продавница.Совршена големина за да се задржи рака крпа или јадење крпа право, каде што треба еден.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Виси над кујната кабинети за кавга-бесплатно инсталација без хардвер или потребни алатки, се вклопува во текот повеќето вратата и фиоките.ГОЛЕМИНА - Мерки 9" x 2.2" x 2.2" ; Одговара над внатрешни работи вратата до .75" / 1.9 цм дебели.Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.Опис : Оваа ставка е кујна крпа закачалка, кои се направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал, совршен за инсталирање на кабинетот, фиока, кујна која ply е помалку од 1.9 cm / 0.75 инчи.Со нејзината практична дизајн, можете да го отстраните да се насекаде дека треба и ќе се заштедат многу простор за складирање.Тоа е неопходно gadget за вашата домашна употреба.Вреди да се купуваат.Карактеристики : Силна нерѓосувачки изградба, многу издржливи и долготрајната употреба.Погоден за на врата рамки во 1.9 cm/0.75 инчи дебелина.Совршен за хотел, кујна, купатило и на други места.Едноставен за инсталација и отстранување, висат на врата, без потреба за дупки.Да зачувате простор, погодност за сите видови на семејствата на потребите.Едноставен и практичен дизајн, популарен и со повеќето семејства.Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тип : Долго Тип, Краток Тип (Изборен) Долго Закачалка Големина : Прибл. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 инчен Краток Закачалка Големина : Прибл. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 инч.

Спецификацијата

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Type:
Long Type, Short Type (Optional)
Long Hanger Size:
Approx. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 inch
Short Hanger Size:
Approx. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 inch

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76