• Новак
Miyili Бања Прибор Поставите 4-Парче Бања Хардвер Комплет Бранеа од Нерѓосувачки Челик Ѕид - Вклучува 24 Крпа Бар, Тоалет Хартија Носителот, 2X Облека Куки, BS01N4B

Miyili Бања Прибор Поставите 4-Парче Бања Хардвер Комплет Бранеа од Нерѓосувачки Челик Ѕид - Вклучува 24 Крпа

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВИ & ТЕШКИ Изработени од 100% од не 'рѓосувачки челик, врши подобро во анти-корозија, анти-' рѓа и анти-оцрни, исклучителен квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост.БРАНЕА ЧЕЛИК - Нашата 4-парче тоалет и бања прибор поставува е БРАНЕА ЧЕЛИК заврши, површината е мазна и нежна, лесно да се чисти, и тој нуди зголемена визуелна жалба, погоден за различни декорација стилови (МОДЕРЕН, ЕДНОСТАВЕН, НОРДИСКИТЕ).МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Класичен Круг и скриени монтажа завртки додадете повеќе модерни елементи за вашиот декор.Идеален за употреба во спални соби, купатило, кујна, перална, патио, луксузни хотели и бањи.СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА - Includs 24" една крпа бар, тоалет хартија носителот & 2x облека куки.Откако четири предмети се монтирани, стои назад и се восхитувам на вашата бања е импресивен мини преуредување.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - НЕМА собрание е потребно, ЛЕСНО може да се монтира на различни површини, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на плочка и base.Harware пакет се вклучени.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76