• Новак
Vanloory Бања Хардвер Собата Нерѓосувачки Челик SUS304-Крпа Рек Сет Вклучуваат 17 се Згусне Крпа Бар+Тоалет Хартија Носителот+3 Облека Крпа Куки Бања Прибор Крпа Бар во Соб?

Vanloory Бања Хардвер Собата Нерѓосувачки Челик SUS304-Крпа Рек Сет Вклучуваат 17 се Згусне Крпа Бар+Тоалет

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кога ќе го добиете, вие дефинитивно ќе се чувствуваат дека тоа е вредно.МНОГУ ПРАКТИЧНИ 5 ПАРЧИЊА По нашите посериозно размислување и дневни набљудување оваа крпа бар во собата комбинација ќе се многу практични за вашиот секојдневен живот.Нашите вистинската цел не е да се заработат корисници' пари, но да се надеваме дека нашите производи навистина може да ги задоволи вашите потреби и дали имате голема корист и во секојдневниот живот.Внимателно полиран, спречување на ник и беспрекорно поврзани помеѓу колоните.Вие не треба да се земат предвид квалитетот и цената на нашите производи.ЗОШТО да ИЗБЕРАТ НАС, Ние знаеме дека квалитетот е душата на производот и создавањето на една продавница во развој, Па ние сме посветени на креирање на високо-квалитетни производи.Круг база моден дизајн погодна за многу украси.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Крпа рек поставете ги обезбеди сите завртки додатоци потребни за инсталација на пакетот, исто така е многу едноставна за луѓе кои немаат инсталација фондацијата.Бања хардвер собата вклучува : 17" бања пешкир носителот може да се откажам твоите крпи и облека, тоалетна хартија носителот може да се инсталира хоризонтално или вертикално за TP носителот, 1 мултифункционален облека/облека/бања пешкир куки и 2 лепило куки, можете да инсталирате во некаде вие не сакате да се вежба да.ДОДАДЕТЕ 4 СЛОЕВИ ЗАШТИТНИ СЛОЕВИ Сите 5 производи се направени од згусне нерѓосувачки челик SUS304 материјал, заврши со мат црна, додаде 4 слоја живопис да се заштити од корозија & рѓа.Постои инсталација упатството во пакетот исто така, инаку, можете да ни e-mail за инсталација видео.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки

МАТЕРИЈАЛ Направени од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓаотпорни заврши; Мека пена влошки зад над �

DEN 239.52