• Новак
TJLSS Црна Бања Хардвер Поставете Крпа Бар Рек Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Нерѓосувачки Челик Злато Бања Прибор

TJLSS Црна Бања Хардвер Поставете Крпа Бар Рек Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Нерѓосувачки Челик Злато

DEN 8299.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бања Хардвер Собата.Облека Кука + Хартија Носителот + Крпа Прстен / Закачалка + Крпа Бар.Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Употреба : Бања / Туш Кабина / Тоалетот / Тоалет / Тоалетот.Боја : Мат Црна Боја.Бања Хардвер Собата.Облека Кука + Хартија Носителот + Крпа Прстен / Закачалка + Крпа Бар.Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Употреба : Бања / Туш Кабина / Тоалетот / Тоалет / Тоалетот.Боја : Мат Црна Боја.Тип : Бања Додатоци.Инсталација : Монтира На Ѕид.Пакет содржи : 1 х Сет со screws Note : 1. Поради различни светлина, ќе има мала разлика во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.2. Големината е мерени рачно, и таму може да биде околу 5mm грешка во реалниот објект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76