• Новак
Сојузничките Месинг CC-11 Каролина Кристал Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Антички Бронза

Сојузничките Месинг CC-11 Каролина Кристал Колекција Стојат Гостин Крпа Носителот, Антички Бронза

DEN 4573.92

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Пондериран база ќе го задржи овој објект се обезбеди на вашите контра врвот.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Предвидено со ограничено траење.Ова елегантно направена суета врвот гостин крпа да стои кристал акценти ќе додадете стил и погодност за вашата бања оркестарот.Оваа гостин крпа стои со додадена заслепуваат на кристал има две раце за да ги задржи вашите крпи на дофат на мијалникот каде што се потребни.Дизајниран е идеално за рака крпи и washcloths, нејзините тешки база ќе помогне да се спречи ова стојат од ѓубрето и се чувствува подлога на дното ќе го заштити вашиот countertop површината.На Каролина Кристал Колекција е слично на неговиот братучед, на Каролина Колекција, со една главна прилог : око-фаќање на кристално стакло инлеи, наместо на Каролина е вдлабнати копчиња.Ова го прави на две збирки одлична да се измеша, особено ако сакате да се посвети особено внимание на ѕид-монтирани огледало (што би функција шест кристал парчиња) или славно сјајна кабинет knob.Таа додава елегантен допре до врата повлекува и навистина се издвојува по една облека куки и мулти куки, каде што ќе си најде кристално парче под секоја кука.Тие обезбедуваат одлични детали на парчиња како ѕид-монтирани votive candleholders, четка за заби/гимнастик носители, и крпа прстени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76