• Новак
DGYB Само Лепило Крпа Бар Водоотпорен Туш Бања Пешкир Носителот Нерѓосувачки Челик SUS304 Перфорација-Слободен Крпа Закачалка Бања Складирање Род (16-инчен Сатен Никел)

DGYB Само Лепило Крпа Бар Водоотпорен Туш Бања Пешкир Носителот Нерѓосувачки Челик SUS304 Перфорација-Слободен

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Широк Апликации и answer : ___________________________ Note : самолепливи ленти за инсталација е погодна за мазна, чиста, рамна и не-porous површината.Тоа нема да остави какви било траги или леплива остатоци што ги држи вашата соба чисто, уредно и спасува повеќе простор!.Како што се стакло, огледало, мазна плочки, пластика, акрилик, образован мермер, мазна полиран метал и штици.Крпа носителот лесно да инсталирате и користите кои се подобрува квалитетот на секојдневниот живот, и го задржува вашата соба чисто, уредно и спасува повеќе простор!Можете да имате крпи целосно да се шират со овој крпа бар да се забрза сушење.Не може да се користи на груба површина и цемент вар ѕидови, ѕид, хартија, не-насликана на дрво, мозаик, итн.Крпа носителот лесно да инсталирате и користите кои се подобрува квалитетот на секојдневниот живот, и го задржува вашата соба чисто, уредно и спасува повеќе простор!Можете да имате крпи целосно да се шират со овој крпа бар да се забрза сушење.Погоден за влажна средина, како што се бањи и кујни.Кога се отстранат, се користи фен за коса да се загрее се стопи лепак, тоа може да биде лесно отстранети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00