• Новак
Yuanty-Двојно Само Лепило Крпа Бар 23-Inch55CM Бања Нема Вежба Носителот Леплива на Рек Лесно се Инсталира Нерѓосувачки Челик SUS304 Rustproof Бранеа Заврши Современ Стил, Сребро 2

Yuanty-Двојно Само Лепило Крпа Бар 23-Inch55CM Бања Нема Вежба Носителот Леплива на Рек Лесно се Инсталира

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки Челик. 1.Материјал : Изградени од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, заштитата против корозија Карактеристики : самолепливи : со силна лепливоста, може да биде добро поддржан дури и во влажни бања.Инсталација совети : 1. Избрише и сува ѕидот површина (мора да биде мазна површина, како што се плочки, стакло, метал површини, итн., не се погодни за позадина или обоени ѕидови). 2. Потоа излупете исклучите адхезивна лента на грбот и се држи на ѕид мазни површината, а потоа притиснете за неколку секунди. 3. Препорачливо е да се чека 24 часа пред да виси нешто за да се обезбеди дека производот е безбедно прицврстени. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Само Лепило Крпа Носителот усвојува не-deformable и издржливи тело, заштедува простор со едноставен дизајн и модерен и елегантен стил.Висок квалитет на Целната Страна бранеа од нерѓосувачки челик се заврши, да се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions, и tarnishing, ќе не боли крпи, капи, облека, итн.Rustproof целото тело е изградена од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, кој е бранеа површина, корозија & нула заштита, rustproof, стабилна и водоотпорен.Лесна Инсталација Користат самолепливи ленти за да се инсталира лесно и брзо.Без дупчење, нема дупки.Отстрани совети : авто лепило крпа железнички треба да се користи фен за да се загрее на лепило област, потоа користете го ножот со нула тоа, чекор по чекор и полека да ги отстраните.

Спецификацијата

Product:
Double Towel bar Material

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76