• Новак
XLTFZY Крпа Шини Крпа Рек Ѕид Монтирани Бања Пешкир Бар Шини за Бања Нерѓосувачки Челик Бранеа Заврши Канцеларија, Хотел Една Крпа Рек Носителот Справи/60см

XLTFZY Крпа Шини Крпа Рек Ѕид Монтирани Бања Пешкир Бар Шини за Бања Нерѓосувачки Челик Бранеа Заврши Канцеларија,

DEN 842.40

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки Челик Материјал : Направен од Премиум 1, Врши Подобро во 1,- ' Рѓа И-Оцрни.Издржливи и Здрав : Висока Јачина Поддршка, Максималниот Капацитет 5 Кг!Модерниот Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Im1 Ulate Заврши до Вашата Бања.Простор за Заштеда на енергија : Елегантен Изглед Не се Применува Само за да се Користи Како Крпа Бар, Но исто Така Може да се Одржи Облека,Виси Марами, Облека, Јадење Крпи и Дребулии и Така Натаму.Ѕидот Монтирани се Инсталира : Дупчење за Инсталација(Завртка монтажа Додатоци Се Вклучени во Пакетот).Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Качи Тоа за секоја Страна од Вашиот Кабинет или Плакарот на Врата.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Справи со Се за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство се Справи, Можете Да Пребарувате за 【Xltfzy】 на и да Одат во Мојата Продавница да се Купи,Ви Благодариме за Вашата Поддршка! ! !Совршен Крпа Бар е Направен од Тешки 1, Многу 1, а Неговата Против Корозија и ' Рѓа.Ние нудиме Најпознатите Автентични и Кујна Хардвер и Бања Хардвер.Искрено се Надевам Дека и Ние би Можеле да Имаат Чест да Придонесе Сите Наши Интелигенција и Напор да Работат Заедно со Вас да се Направи Вашиот Дом во Удобно, Безбедно, да се Релаксираат и Уметнички.Се чувствуваат Слободни да не Контактирате Ако Имате Било какви Прашања, Ние Сме Секогаш Чека Тука да Ви Послужи Верно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Крпа Бар Крпа Полици Рака Крпа Носителот Бања Хардвер Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Плоштадот Бања, Кујна

【Компактен & Разноврсна】Со два квадратни основи,нашиот 24инчен ѕид монтирани крпа бар е компактен дово�

DEN 695.76

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00