• Новак
Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Крпа Носителот Складирање Организа

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

DEN 695.76
DEN 630.00 -9 %

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк легура. 180 Степени Ротација : ова крпа бар карактеристики 3 замав раце кои можат да бидат 180 степени ротира, обезбедување на повеќе крпа простор за складирање и чување крпи одделно поставени, сув и хигиенски.Тешки : Сите метална конструкција, обезбедување на квалитет и долговечност.Убав : едноставен, модерен, класичен и елегантен.Лесен за Инсталација : монтира на Ѕид.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и цинк легура -Водител : Премиум квалитет, не-рециклирање на материјалот -Завртки : Челик -Заврши : Бранеа Заврши-Инсталација Метод : Ѕид-монтирани Пакетот Вклучува : 1×Крпа Бар,1×Грб Кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00