• Новак
Крпа Бар Крпа Полици Рака Крпа Носителот Бања Хардвер Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Плоштадот Бања, Кујна Полица Тешки Ѕид Мат Црна

Крпа Бар Крпа Полици Рака Крпа Носителот Бања Хардвер Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Плоштадот Бања, Кујна

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компактен & Разноврсна】Со два квадратни основи,нашиот 24-инчен ѕид монтирани крпа бар е компактен доволно како да не заземаат многу простор.Убава и модата.Предности на плоштадот дизајн е очигледно да се види : тешки, стабилен за бесење крпи без паѓа.Крпа род може да застане на тестот на времето како свој столетните жалба никогаш нема да одат надвор на датум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76