• Новак
Gatco 5101 Brie Бања Пешкир Бар, 18 Инчи, Хром

Gatco 5101 Brie Бања Пешкир Бар, 18 Инчи, Хром

DEN 780.96

Достапност
Достапно за нарачка

Крпа бар е рачно направена од висок калибар metalwork.Лесно монтирање овој производ на различни површини, вклучувајќи плочи и base.На прачка е овален облик на цевки.Достапен во две популарни бои, Хром и Сатен Никел.Големина : 18 Инчи | Боја : Хром Нејзината мазна исчезнување поени отелотворуваат многу баран дизајн елемент кој го привлекува окото и создава удобна, смирувачки естетски.Мека, органски кривина знаци нашите различни Brie крпа бар.На прачка е овален облик на цевки и рачно направена од висок калибар metalwork.Крпа бар доаѓа со 18-инчни и 24 инчен должини.Главен во ред bathware од 1977 година, Gatco производи секогаш се вклучени Доживотна Гаранција заедно со сите потребни монтажа хардвер и инструкции за инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки

МАТЕРИЈАЛ Направени од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓаотпорни заврши; Мека пена влошки зад над �

DEN 239.52

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76