• Новак
Формоза Дизајн Хардвер Класичен 4-Парче Тоалет И Бања Прибор Сет (Бранеа Никел)

Формоза Дизајн Хардвер Класичен 4-Парче Тоалет И Бања Прибор Сет (Бранеа Никел)

DEN 873.60

Достапност
Достапно за нарачка

БАЊА ПРИБОР SET - Сет вклучува 4 парчиња; 24-инчен крпа бар, крпа прстен, тоалетна хартија носителот и облека кука.Бранеа Никел ЗАВРШИ - 4-парче сет се направени од издржлив цинк легура и обложено со брусен никел заврши.МОНТАЖА ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ - пакетот вклучува монтажа завртки, монтажа голема заграда и base подлога.ЕДИНСТВЕН ИЗГЛЕД - Рака бранеа финиш обезбеди единствен изглед на вашата бања денеска со 4-парче бања додаток во собата.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ - Сите метална конструкција ви дава макс. тежина капацитети се движат од 11-22-Lbs (5-10kgs).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76