• Новак
Ntipox 5 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Црна Бања Хардверски Додатоци Сет Вклучуваат Крпа Бар во Собата Мат Црно, 24 инчен Бања Додатоци Комплет...

Ntipox 5 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Црна Бања Хардверски Додатоци Сет Вклучуваат Крпа Бар во Собата Мат

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

[МАТЕРИЈАЛ]Црна 5-Парче Бања Хардвер Собата се изградени од SUS 304 од не 'рѓосувачки челик кој го спречува' рѓа и корозија во вашата бања за долготрајна издржливост. [СПАСИ MONE]Мат црна бања 5-парче сет е повеќе ефективни.Еден 24 Инчен Крпа Бар, Рака Крпа Прстен, Тоалетна Хартија Носителот, 2×Крпа Куки,целосно ќе ги задоволи вашите секојдневна употреба!. [ЗАВРШУВАЊЕТО]На мат црна крпа рек поставите носи ненадмината убавина на вашата кујна или купатило и се противи места и гребнатини.Оваа опција значи дека ќе потрошите помалку пари и време на одржување преку секојдневна употреба. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА]црна крпа носителот поставите доаѓаат во safe пакет со сите хардверски пакет се вклучени. [Услуги на клиентите]Било прашање на бања хардвер за полнење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се реши тоа за што побрзо.Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304.Крај : Мат Црна Боја. 1 x Крпа Прстен. 1 x Тоалетна Хартија Држачот. 2 x Кука. 1 x Крпа Бар (23.5 инчен). 1 x Инсталација Рачно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76