• Новак
Frafuo Бања Хардвер за Поставување на Цврсти Месинг Plaid Дизајн Злато Бања Поставува -5 Парче тоалет и Бања Прибор Сет Вклучуваат Тоалетна Хартија Носителот+Рака Крпа Н?

Frafuo Бања Хардвер за Поставување на Цврсти Месинг Plaid Дизајн Злато Бања Поставува -5 Парче тоалет и Бања

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ИНСТАЛАЦИЈА】Бања прибор поставува бања доаѓа со сите додатоци за инсталирање. Дувачкиот е најдобро за бранеа никел бања прибор, SUS 304 вклучуваат 18/10 chromiun/Никел слој, Бања пешкир рек поставите употреба бранеа никел за крај, заштити не од корозија и ' рѓа во влажна средина.Подобрување на вашата тајна време во бањата.Бања хардвер собата бранеа никел ќе се задржи вашата бања чиста и уредна. -2 парчиња Крпа куки( 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00