• Новак
kaileFURN Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Бања Пешкир Железнички Бар Црна Мулти-Слој Простор Алуминиум Само Лепило Крпа за Носител со Двојно Куки,за Бања, Куј?

kaileFURN Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Бања Пешкир Железнички Бар Црна Мулти-Слој Простор Алуминиум

DEN 865.68

Достапност
Достапно за нарачка

【Multilayer крпа рек】-најновата бања пешкир рек дизајн има современ и креативен изглед.answer : ___________________________ note : ① -големината е мерени рачно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Брз вентилација и брзо сушење. ③ - Според меѓународната логистика политика, ние не можеме да им овозможат на крпа управување со лепак, ве молиме да донесе свој.Ѕидот-монтирани дизајн заштедува простор, е убава и практична, и го задржува соба чисти.Посилни и потрајни Погоден за влажни места, како што се врнежи, кујни и бањи, ѕидови и кабинети.Можете да ги организирате повеќе крпи и да се избегне редење крпи да се создаде калап.Здраво почитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница и да ви посакам среќен шопинг Ѕид-монтирани крпа рек самолепливи алуминиум крпа рек бања и кујна крпа рек спецификација за Производ име на Производ : Multilayer крпа бар Материјал : Мат Простор Алуминиум Спецификации : 3 слоеви Големина Должина : 40/50/60/70/80см (ве молиме погледнете го слика за детални големина) Максимално оптоварување : 10 kg Инсталација метод : 3 типови, не-дупка / со дупка / самолепливи инсталација.Здраво почитувани клиенти, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашиот стручен тим ќе бидат во вашиот обезбедувач на околу часовникот и да имате пријатен шопинг искуство. ② - Ние само го продаде крпа полици, со исклучок на објектите во крпа полици.Можете да добиете на : 1 * Крпа рек 1 *упатство за Инсталација/лепило етикета/4 листови хартија.【Високо-квалитетни простор алуминиум】-мулти-слој за печење бојата на површината на алуминиум материјал може да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и ' рѓа. 【Широко се користи】- Овој модерен изглед крпа решетката е погодна за бањи, кујни и спални соби, и е одлична замена за ѕид куки. 【Силна товарот капацитет】- Задебелена простор алуминиумски материјал, корозија-отпорни, отпорни на корозија и издржливи, погоден за влажно бања средина, квалитетот на крпа бар се проширува и на крстот бар е повеќе сигурен, бар тело е подебел и подебел, и товарот е посилна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76