• Новак
Сојузничките Месинг CC-HTL-5-DTB-24 Каролина Кристал Колекција 24 Инчен Двојно Бар Крпа Полица, Unlacquered Месинг

Сојузничките Месинг CC-HTL-5-DTB-24 Каролина Кристал Колекција 24 Инчен Двојно Бар Крпа Полица, Unlacquered

DEN 16800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Прекрасни кристали акценти се направи оваа точка искра.Крпа барови обезбеди простор за сушење на вашиот крпи.Простор за заштеда на енергија дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Предвидено со ограничено траење.Додадете стилски допир на вашата бања со оваа елегантна крпа полица со кристално акценти.Нашите класичен традиционален дизајн полица го прави ефикасно користење на вашиот простор држи број на укината крпи.Плус, има дополнителна корист на своите две крпа барови за многу крпа виси простор е многу функционална.Направени од цврст месинг, ова декоративни додатоци со додадена gimmer на кристал ќе се обезбеди живот на практична употреба.На Каролина Кристал Колекција е слично на неговиот братучед, на Каролина Колекција, со една главна прилог : око-фаќање на кристално стакло инлеи, наместо на Каролина е вдлабнати копчиња.Ова го прави на две збирки одлична да се измеша, особено ако сакате да се посвети особено внимание на ѕид-монтирани огледало (што би функција шест кристал парчиња) или славно сјајна кабинет knob.Таа додава елегантен допре до врата повлекува и навистина се издвојува по една облека куки и мулти куки, каде што ќе си најде кристално парче под секоја кука.Тие обезбедуваат одлични детали на парчиња како ѕид-монтирани votive candleholders, четка за заби/гимнастик носители, и крпа прстени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат