• Новак
Moen YB6486ORB Belfield 9-Инчен Бања Рака Крпа Бар, 12, Масло Протри Бронза

Moen YB6486ORB Belfield 9-Инчен Бања Рака Крпа Бар, 12, Масло Протри Бронза

DEN 806.16
DEN 735.00 -9 %

Достапност
Достапно за нарачка

Масло Протри Бронза заврши обезбедува богат, темно кафена, Стариот Свет заврши со впечатлива светло и темно акценти.Вклучени дефиниција и монтажа хардвер земе guesswork надвор од инсталацијата.Метал монтажа пост за дополнителна безбедност.Координира со други Moen бања прибор и чешми (се продава одделно).да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.Донесе елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Moen.Од софистицираност на периодот традиционалната до рационализација на лицето на минималистички современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да ги изразат вашиот стил со производи од Moen.Williamsburg ера детали и сложена дизајн облини им даде на секоја Belfield тапа безвременски изглед, а заврши повеќе опции додадете јасно личен допир на традиционален стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Крпа Бар Крпа Полици Рака Крпа Носителот Бања Хардвер Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Плоштадот Бања, Кујна

【Компактен & Разноврсна】Со два квадратни основи,нашиот 24инчен ѕид монтирани крпа бар е компактен дово�

DEN 695.76

Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки

МАТЕРИЈАЛ Направени од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓаотпорни заврши; Мека пена влошки зад над �

DEN 239.52

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76