• Новак
Сојузничките Месинг Т-15D Слободни Стои Две Рака Гостин Крпа Носителот, Сатен Месинг

Сојузничките Месинг Т-15D Слободни Стои Две Рака Гостин Крпа Носителот, Сатен Месинг

DEN 5398.56

Достапност
Достапно за нарачка

Пондериран база ќе го задржи овој објект се обезбеди на вашите контра врвот.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Направена на казни солидна месинг материјали.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Ограничено траење.Бесплатни стои две вооружени гостин крпа се залагаме за гости со елегантен заоблени течност дизајн е сигурен за да додадете контакт на софистицираност на било бања.На самостојна крпа носителот има пондерирана круг база за да се одржи стабилен на шалтер врвот.Тоа е совршена големина за рака крпи и измијте облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00

Крпа Бар Крпа Полици Рака Крпа Носителот Бања Хардвер Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Плоштадот Бања, Кујна

【Компактен & Разноврсна】Со два квадратни основи,нашиот 24инчен ѕид монтирани крпа бар е компактен дово�

DEN 695.76

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76