• Новак
GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката за Бања, Кујна, Тоалет

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

DEN 876.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ѕид-монтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањарки и повеќе.Користете крпа железнички Во вашата бања или кујна и да ја задржите вашиот крпи уредно.Што има за цел да им помогне на секој клиент да ги красат нивните сопствени местото каде што тие можат да се чувствувате опуштено и ослободи по зафатени со работа.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме погледнете го вистински производ★ сликата е вистински производ.И сите шрафови се сокриени под основата.Сепак, мала хроматските аберации може да се случи поради различна осветленост и прилагодувања на екранот. ★ Од суштинско значење за Секое Домаќинство : Оваа премија крпа железнички ви нуди елеганција и удобност ви треба за дома. ★ Практичен Дизајн : Сеопфатна задебелување дизајн, товарот, силен, издржлив, без деформација, особено стабилна по инсталацијата, корисен простор за заштеда на дизајнот да се задржи во бања чиста и уредна.Нашите крпа полици имаат силна товарот капацитет за кујна и купатило и да ви помогне да се каже збогум на хаос и ги покриваат секојдневните потреби.Спецификации : Име на Производ : Крпа Rack Style : Contemporary Product Материјал : Brass Color : Black Size : 66*22 cm Molding Процес : Гравитацијата casting Features : Вода доказ, ' Рѓа proof Mounting Тип : Ѕид mounted Installation Метод : Завртка installation Package Вклучува : 1 x Крпа Rack1 x Монтажа Accessories How да го Користите : Место пешкири, облека, партали, etc Suitable : Купатило, кујна, спална соба, дневна соба, хотелот etc Prompt : ★ Од големината е мерени рачно, постои 1-3 mm грешка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. ★ Уживаат Ветување : Ние обезбедуваме совршен производ на милиони луѓе ширум светот.Да имате пријатен шопинг искуство.Секојдневно одржување е едноставно. ★ Сокриени Инсталација : Крпа рек треба да биде на ѕидот фиксна со сите завртки дека ќе се подготви за вас.Оваа бања пешкир бар погоден за влажна средина, како што се бања и кујна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00