• Новак
Крпа Багажник, Отпорност на Абење Лесно Да се Инсталира Монтажни Крпа Бар Трајни Виси Крпа Држачот за Тоалет и за Кујна, за Гардероба за Спална соба

Крпа Багажник, Отпорност на Абење Лесно Да се Инсталира Монтажни Крпа Бар Трајни Виси Крпа Држачот за Тоалет

DEN 1060.56

Достапност
Достапно за нарачка

Таа е погодна за различни средини во семејството, тоа не е лесно да ' рѓа, и исклучителна на изработка може да се користи без оглед на суви или влажни предмети.Таа има добра отпорност на абење и може да се заштити површината на кабинет вратата од тоа да биде изгребани. Вежба дупки со една вежба. Лесно да се инсталира, тоа може да биде инсталиран на вашиот кабинет или плакарот на врата за да ги зачувувате рака крпи и јадење крпи во употреба.

Спецификацијата

Item Type:
Towel Rack
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Weight:
Approx. 790g / 27.9oz
Application:
Suitable for bathroom, wardrobe, kitchen, bedroom, etc
Package List:
10 x Expansion Screw :
10 x Screw :
2 x Hex Wrench :
1 x English Manual :
3 x Shelf Rod :
2 x Sticker Hook :

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00