• Новак
VELIMAX 4 Парчиња Бања Хардвер Собата SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Рек Постави Ѕид - Облека Кука, Тоалетна Хартија Носителот, Крпа Прстен, 23.6-инчен Крпа Бар - Бранеа

VELIMAX 4 Парчиња Бања Хардвер Собата SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Рек Постави Ѕид - Облека Кука,

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Изградена од SUS306 нерѓосувачки челик, со врвен квалитет материјал штити од корозија и ' рѓа во влажна средина на кујната или бањата и подобрување на издржливост.ПРЕМИЕРОТ ЗАВРШУВАЊЕТО на ПРОЦЕСОТ - најдобрите заврши носи ненадмината убавина за вашата кујна и се противи места и гребнатини за да се обезбеди беспрекорно изглед за години.Оваа опција значи дека ќе потрошите помалку пари и време на одржување преку секојдневна употреба.МОДЕРНАТА t display дамки и го задржува својот беспрекорен изглед лесно.Многу елегантен цел да се зголеми нивото на елеганција во вашата бања.Архитектонски носителот прави едноставна изјава на модерната со своите чисти линии.Комбинирање на елеганција со трајност, куките заштита од гребење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00