• Новак
SHUNLI 3 Парчиња Бања Прибор Хардвер Собата Вклучува Рака Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука,Ѕид Монтирани Солидна Месинг Масло Протри Бронза Бања

SHUNLI 3 Парчиња Бања Прибор Хардвер Собата Вклучува Рака Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот Облека

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Rustproof Материјал Направен од 100% месинг, не цинк, алуминиум, олово слободни, оваа бања додаток во собата е цврсти и издржливи,можат ефикасно да се спречи рѓа и корозија,има подолг живот. ★Водоотпорен Заврши - Масло протри бронза заврши,елегантни и анти-нула,ја прави оваа бања хардвер собата има силен отпор на вода,отпечаток,како и вода дамка.Тоа е исто така лесно да се чисти,совршен за секојдневна употреба. ★Складирање Асистент - 3-парче бања тела поставете го вклучува она што вашата потреба : рака крпа носител на грб кука и тоалет хартија држачот.Заврши функции може да ги исполни вашите различни складирање потреби. ★Широка Примена - Идеален за бања,cloakroom,кујна и секаде каде што тоа е потребно.Античкиот изглед се убави и идеален за бањи на различни стил. ★Инсталација Метод - Ѕид-поставена инсталацијата е здрав,може да се избегне ризикот од паѓање.Пакетот вклучува хардвер монтажа за вашиот лесна инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00