• Новак
Sinyzope Базен на Отворено Крпа Багажник, Метални Тешки Никогаш не Навалите Базен Додатоци, 4 Барови Топла Када Додатоци Крпа Умирање Багажник, Крпа Стојат Стои Крпа Уп?

Sinyzope Базен на Отворено Крпа Багажник, Метални Тешки Никогаш не Навалите Базен Додатоци, 4 Барови Топла

DEN 2169.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Тешки Материјал & Здрав】Направен од високо-квалитет на железо, тежи најмногу 10 фунти, тешки и цврсти.Не навалите како оние пластични еден, дури и ако за 50 фунти објект/крпа и се става на тоа.Можат да го издржат силен ветер, поројниот дожд итн. 【Елегантен Дизајн】Елегантен дизајн, го прави повеќе од една крпа носителот, тоа е исто така совршена уметност да ги красат вашата базен и да се покаже вашиот вкус.Црната боја на надворешноста, водоотпорен и сончање. 【Лесно да се Постави】Метал крпа решетката е монтажни, тоа трае само неколку минути да го инсталирате.Здрав, вие не треба да се пополни во вода или на песок troublesomely да се направи крпа закачалка стабилна како оние пластични еден. 【Водоотпорен и Не Корозија】Обложени со висок квалитет водоотпорен материјал, водоотпорен и не корозија. 【Патент и Гаранција】Од дизајн нацрт на примерок, тоа се 5 месеци, и патент е во тек.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние сме во вашиот обезбедувач на 7*24hours.челик крпа бар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

Dofover Бања Пешкир Барови Носителот Мултифункционален Кујната Кабинет Вратата Фиока Крпа Виси Рек Нерѓосувачки

МАТЕРИЈАЛ Направени од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓаотпорни заврши; Мека пена влошки зад над �

DEN 239.52

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос�

DEN 2088.00