• Новак
JUSTYINGKAI Антички Месинг Боја на Ѕидот Бања Алуминиумски Држач Еден Бар Управување со Цврст Крпа Додатоци Крпа Рек Закачалка Крпа Rack (Боја : 01)

JUSTYINGKAI Антички Месинг Боја на Ѕидот Бања Алуминиумски Држач Еден Бар Управување со Цврст Крпа Додатоци

DEN 1885.44

Достапност
Достапно за нарачка

Стабилни перформанси и висока сигурност.Совршен крпа решетката. 1. Одлична изработка. 2. Висок квалитет на месинг. 3. Се справи со антички бранеа.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите производи се на сигурен квалитет, потрошни материјали и убава designs Type : Крпа bar Style : classic Installation тип : ѕид-mounted Feature : Една крпа bar The задебелена база е цврсто инсталиран.Лични рачка, добар употреба чувство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00