• Новак
Moen DN8324CH Повлекување Собирање 24-Инчен Бања Една Крпа Бар, Хром

Moen DN8324CH Повлекување Собирање 24-Инчен Бања Една Крпа Бар, Хром

DEN 495.84

Достапност
Достапно за нарачка

РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН : Хром финиш е високо рефлективна за огледало-како изгледа дека работи со било кој стил на декорирање.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други Moen бања додатоци.ФЛЕКСИБИЛНИ СМЕСТУВАЊЕ : За употреба во када, како и кујната за да виси крпи и повеќе.МИР-НА-УМ : Дизајнирани за кавга-бесплатно инсталација.Боја : Хром Со своите тивко curving и остро силуета, на Moen Повлекување 24-Инчен Бања Пешкир Бар додава еден допир на софистициран стил на вашата бања.На 24-инчен бар нуди доволно простор за бесење крпи, washcloths, и други бања предмети.Сигурен метал монтажа мислења понудат трајни издржливост и стабилност.Оваа крпа бар доаѓа со монтажа хардвер и удобен дефиниција дека се направи инсталација лесно.Она што е во Кутијата : .На Moen Повлекување Крпа Бар доаѓа со монтажа хардвер и удобен дефиниција дека помогне да се guesswork надвор од инсталацијата.Со своите цврсти метални монтажа мислења, на Moen Повлекување Крпа Бар месеци stably да рамни површини и обезбедува траен издржливост.Оваа крпа бар е исто така дизајниран да биде отпорен на корозија.Како и повеќето Moen производи, овој крпа бар е поддржан од страна на Moens Ограничен Доживотна Гаранција против протекување, drips, а заврши дефекти.Ве молиме посетете ја нашата веб-страна за дополнителни гаранција информации.Moen е една од светските водечки производители на водоводни материјали, чешми, showerheads, ѓубре продажби, и повеќе.Од бои, кои се загарантирани да трае цел живот, да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.За DIY ентузијасти и професионалци слично, Moen производи се обезбеди најдобрите во сигурноста, значајни иновации, и трајна вредност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76