• Новак
NONGSHIM Крпа Багажник, Рака Крпа Бар за Бањата, Ѕидни Монтирани Крпа за Носител со 6 Куки, Не Вежба, Простор за Заштеда на енергија Чување на Организаторот за Кујна, Бања

NONGSHIM Крпа Багажник, Рака Крпа Бар за Бањата, Ѕидни Монтирани Крпа за Носител со 6 Куки, Не Вежба, Простор

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Мултифункционален Бања Пешкир Рек】- Ова црна крпа бар со 6 крпа куки, можете лесно може да го најдете вашиот крпа, bathrobe, loofah во вашата бања; Виси алишта, леб ракавици, и други готви додатоци во кујната; Користење на овој нема вежба крпа бар да се одржи капи, капути, чанти, клучни во тремот.Совршен за мали простори, каде што просторот за складирање е ограничен. 【Повеќето Премиум Материјалот 】- Бања пешкир носителот изградени со Висок Квалитет Простор Алуминиум, со голема сила, леснотија, корозија-отпорни материјал, може да се обезбеди квалитет и rustproof на caddy.направи вашиот производ изгледа новиот по многу години.Намалување досадни чистење работа. 【Не Дупчење Треба】- Лесно се инсталира, веднаш да се инсталира на задниот дел од бања врата, entryways, mudrooms, спални соби, бањи, перална соби, плакари, гаражи, нема хардверски или дупчење е потребно. 【Мат Црна Бања Прибор】- На мат црна заврши носи ненадмината убавина на вашата бања или кујна, штити од корозија и ' рѓа во влажна средина и го подобрува издржливост.Оваа бања хардвер сет нуди дополнителен простор во бањата, не се направи било производи неактивен.Тие се погодни за различни стил декорација. 【Пакување】- 1×Бања пешкир багажник , 6×Отстранлив подвижен куки, 1×Ноктите за слободни лепак, 1×Помошни налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00

HLL Анти- 'Рѓа не' Рѓосувачки Челик Ротирачки Крпа Багажник,Бања Железнички Закачалка Крпа Носителот, a/Сребрена/Круг

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, антиrusty, со мазна површина и издржливи.Површина : Прецизнос

DEN 2088.00