• Новак
Moen BP6924CH Медисон 24-Инчен Бања Пешкир Бар, Хром

Moen BP6924CH Медисон 24-Инчен Бања Пешкир Бар, Хром

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Класичен, рафинирани, 24-инчен-долго дизајн.Печат челик монтажа заградата го подобрува издржливост.Монтажа на хардвер и водени образец вклучени за брза и лесна инсталација.Огледало-како хром финиш.Големина : 24 Инчен | Боја : Хром Со нејзините заоблени мислења и рафинирани естетски, на Moen Медисон 24-Инчен Бања Пешкир Бар додава еден допир на префинет стил на вашата бања.На 24-инчен бар обезбедува доволно простор за бесење крпи, washcloths, и други предмети, додека неговиот печат челик монтажа заградата нуди трајни издржливост и стабилност.Тоа доаѓа со монтажа хардвер и удобен дефиниција дека се направи инсталација лесно.Она што е во Кутијата : .Со својот здрав печат челик монтажа заграда, на Moen Медисон Крпа Бар месеци stably да рамни површини и обезбедува траен издржливост.На Moen Медисон Крпа Бар доаѓа со монтажа хардвер и удобен дефиниција дека помогне да се guesswork надвор од инсталацијата.Како и повеќето Moen производи, овој крпа бар е поддржан од страна на Moens Ограничен Доживотна Гаранција против протекување, drips, а заврши дефекти. *Ве молиме посетете ја нашата веб-страна за дополнителни гаранција информации.Moen е една од светските водечки производители на водоводни материјали, чешми, showerheads, ѓубре продажби, и повеќе.Од бои, кои се загарантирани да трае цел живот, да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.За DIY ентузијасти и професионалци слично, Moen производи се обезбеди најдобрите во сигурноста, значајни иновации, и трајна вредност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вртливата Крпа Бар со 3 Оружје, Поголеми Вртливата Кука Тешки Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички Нерѓосувачки

Материјал : Вртливата Крпа Бар направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, Грб Кука направени од цинк л

DEN 630.00 695.76

Бања Хардверски Додатоци Поставите 5-Парчиња,Брусен Злато од Нерѓосувачки Челик SUS304 Ѕид Монтирани Крпа Колекции

100% ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК пешкир барови проекти се направени од Sтешкитежина од не' рѓосувачки

DEN 959.76

GLYYRLR Крпа Управување со Црна Крпа Железнички Месинг Крпа Бар Ѕид Монтирани Крпа Носителот Складирање Решетката

Ѕидмонтирани дизајн корисен простор за заштеда на енергија, , полица држи вашиот toiletries и пешкири и бањар

DEN 876.00